Reklama
aplikuj.pl

Paczka pod drzwiami jeszcze tego samego dnia? Rusza usługa iPaczka od iTaxi

Paczka pod drzwiami jeszcze tego samego dnia? Rusza usługa iPaczka od iTaxi

Firma iTaxi pozwala nam na zamawianie taksówki przez aplikację mobilną, dokładnie tak, jak jest to w przypadku Bolta czy Ubera. Teraz jednak rozszerza swoją działalność także o dostarczanie paczek.

Czasem chcemy wysłać paczkę do kogoś mieszkającego w tym samym mieście i zależy nam na czasie. Co w takim przypadku? Odpowiedzią jest nowa usługa od iTaxi. iPaczka to nowa usługa kierowana głównie do firm i przedsiębiorców działających w branży e-commerce, choć oczywiście skorzystać może z niej każdy. To nic innego jak usługi kurierskie, na razie jedynie w Warszawie, ale z czasem iPaczka zostanie rozszerzona też na takie miasta jak Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Poznań i Olsztyn.

Jak zapewni iTaxi, główną zaletą ich usługi jest błyskawiczny odbiór i dostarczenie przesyłki jeszcze tego samego dnia. Jak czytamy w komunikacie: 99,5% przesyłek zrealizowanych za pośrednictwem iPaczki trafiło do rąk odbiorcy w dniu wysyłki. Kurier po paczkę może zjawić się nawet w kwadrans, więc nie dość, że nie musimy wychodzić z domu, to jeszcze wszystko załatwione jest naprawdę ekspresowo.

Jak działa iPaczka?

Ekspresowa wysyłka dokumentów i innych produktów wymagających szczególnej opieki nie będzie problemem dzięki iPaczce. Szybka i sprawna dostawa kurierska możliwa jest za pośrednictwem dwóch rodzajów usług:

  • iPaczka Standard – to gwarancja szybkiego odbioru przesyłki i dostawy pod wskazany adres do 3 godzin. Maksymalny wymiar paczki to 50x50x50 cm oraz waga do 10 kg.
  • iPaczka Premium gwarantuje błyskawiczny odbiór przesyłki oraz bezpośrednią dostawę pod wskazany adres. Usługa ta przewiduje realizację zarówno zleceń standardowych, jak i nietypowych ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich potrzeb klienta.

Sam proces nadawania paczki jest bardzo łatwy i odbywa się za pośrednictwem strony internetowej, na której podajemy nasze dane, a także te odbiorcy i zamawiamy odbiór paczki.