WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

iPad Air i Apple Watch Series 6 nadchodzą jeszcze dzisiaj

Jeszcze dzisiaj powinniśmy poznać szczegóły nowych produktów Apple. Co zaoferuje nam firma?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi (a dokładniej – informatorzy i przecieki) wskazują na to, że Apple jeszcze dzisiaj o godzinie 15:00 zaprezentuje iPad Air oraz Apple Watch Series 6.

Dlaczego nie będzie wielkiego pokazu produktów na specjalnej transmisji? Cóż, iPad i Apple Watch to nie iPhone i tutaj wystarczy krótka informacja oraz wrzucenie produktów od razu do sprzedaży. Czego się zatem spodziewać?

Czytaj też: Jak wygląda bezprzewodowe ładowanie w iPhone 12?

Nowy Apple Watch Series 6 będzie ewolucją. Ma pojawić się pulsometr, a zegarek w jakiś sposób ma również monitorować nasz stan psychiczny. Nowy procesor zapewni szybsze działanie (jako użytkownik Series 5 zastanawiam się co tu można przyspieszyć…) oraz dłuższy czas pracy na baterii.

iPad Air 4 za to… w końcu będzie miał sens. Produkt porzuci dawny design produktów Apple i postawi na styl iPada Pro. Urządzenie powinno zarówno mocą jak i ceną znaleźć się pomiędzy iPadem oraz iPadem Pro. Lepsze podzespoły, poprawiona współpraca z Apple Pencil – brzmi dobrze, bo aktualny Air nie ma racji bytu na rynku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News