Reklama
aplikuj.pl

iPhone 13 Pro w limitowanej edycji inspirowanej Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi

iPhone 13 Pro w limitowanej edycji inspirowanej Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi

Caviar po raz kolejny przybywa z limitowaną edycją smartfonów. Tym razem do stworzenia unikalnego iPhone’a 13 Pro zainspirował się trwającymi właśnie Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie.

iPhone 13 Pro Olimpic Hero i Olimpic Hero Gold od Caviar

Rosyjska firma Caviar znana jest w wypuszczania limitowanych edycji smartfonów. Bogato zdobione, wyjątkowe modele przyciągają wzrok i, co tu dużo mówić, kosztują majątek. Nie inaczej jest z najnowszą kolekcją iPhone 13 Pro Olimpic Hero i Hero Gold, która została wyprodukowana w ilości 117 sztuk. Obudowa tych smartfonów została pokryta 18- lub 24-karatowym złotem (w zależności od wariantu).

Szkło zostało zmienione na czerwony materiał kompozytowy, a na obudowie znalazło się logo igrzysk w Pekinie, pierścienie olimpijskie, a także zarys pasma górskiego Xiaohaituo w Pekinie, gdzie ma odbywać się kilka konkurencji.

Oczywiście ceny za te modele są dość wysokie. Jak zwykle też można wybrać pomiędzy iPhone’em 13 Pro lub Max. iPhone 13 Pro Olympic Hero 128 GB kosztuje od 6450 dolarów, a najdroższy model, czyli 13 Pro Max Gold z pamięcią 1 TB  kosztuje aż… 27630 dolarów.