Reklama
aplikuj.pl

iPhone 14 Pro Max ujawnia szczegóły swojej konstrukcji dzięki nowemu przeciekowi

Apple mocno wierzy w sprzedaż serii iPhone 14

Jesienią tego roku Apple zaprezentuje serie iPhone 14, w której królem zdecydowanie będzie najdroższy model, czyli iPhone 14 Pro Max. Dzięki nowemu przeciekowi możemy dokładniej przyjrzeć się jego konstrukcji.

Leakster Duan Rui udostępnił na Twitterze zdjęcia atrapy modelu Pro Max, ujawniający szczegóły konstrukcyjne tego urządzenia. Atrapa jest metalowa i dokładnie oddaje wszystkie elementy zewnętrzne nowego iPhone’a. Na froncie w oczy rzuca się brak notcha, zastąpionego przez dwa otwory – jeden w kształcie pigułki i drugi, klasycznie okrągły. To nich Apple umieści FaceID i aparat do selfie, choć jedynie w modelach Pro Max i Pro.

Z tyłu widzimy natomiast wyspę aparatów, widocznie większą od tej, którą znajdziemy w iPhonie 13 Pro Max. Jeśli śledzicie na bieżąco doniesienia dotyczące tegorocznej serii to zapewne ta informacja nie jest Wam obca. Na wyspie znalazły się trzy czujniki i lampa błyskowa LED. Mówi się, że wśród nich będzie nowy, 48-megapikselowy aparat główny, 12-megapikselowy obiektyw ultraszerokokątny i 12-megapikselowy teleobiektyw.

Z takich dodatkowych informacji warto wspomnieć, że iPhone 14 Pro Max zostanie wyposażony w  6,7-calowy wyświetlacz ProMotion OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz, bat3erię o pojemności 4323 mAh i najnowszy układ Apple A16 Bionic.