Reklama
aplikuj.pl

iPhone 14 Pro na szkicach konstrukcyjnych. Co zdradzają?

face id, iphone 14, imad, Apple przedstawiło nową generację smartfonów. Oto iPhone 13

Po raz kolejny dostajemy wgląd w konstrukcję nowej generacji iPhone’ów. Znów możemy przyjrzeć się, jak rzekomo na wyglądać iPhone 14 Pro.

iPhone 14 Pro bez notcha

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o kolejnej, czternastej już generacji smartfonów od Apple. Nic w tym dziwnego, bo ich premiery spodziewamy się jesienią, więc najwyższa pora na pierwsze przecieki. Niedawno dostaliśmy pierwszy wgląd w rendery, ujawniające nam konstrukcję iPhone’a 14 Pro. Na nich od razu rzucał się w oczy brak charakterystycznego dla tych urządzeń notcha, który został zastąpiony przez dwa otwory – jeden w kształcie pigułki, a drugi okrągły. W tym większym ma zostać umieszczone Face ID, zaś w mniejszym – aparat do selfie.

Tutaj od razu warto zaznaczyć, że taka zmiana nie będzie dotyczyła całej serii, a ograniczy się jedynie do modelu Pro i Pro Max. Model podstawowy i ewentualny Mini otrzymają takie rozwiązanie dopiero w przyszłym roku. Nowe szkice projektowe potwierdzają to, a także zdradzają nam wymiary smartfona. Całościowo konstrukcja nie wydaje się odbiegać od tej, znanej nam z 13 generacji iPhone’ów.

Źródło: Weibo