Reklama
aplikuj.pl

iPhone 14 Pro znów przysparza problemów swoim właścicielom

Od momentu premiery tegorocznej generacji smartfonów Apple wciąż słyszymy o jakichś problemach z tymi urządzeniami. Tym razem posiadacze iPhone’ów 14 Pro skarżą się na problemy z podczas ładowania i nie tylko.

iPhone 14 Pro napotyka problemy z siecią i błąd podczas ładowania

Niedawno głośno było o błędzie, który sprawiał, że aparaty w modelach Pro… trzęsły się, a nawet wydawały bardzo dziwne odgłosy. Działo się to podczas korzystania z aparatu w aplikacjach firm trzecich. Błąd leżał po stronie oprogramowania i został już naprawiony, ale to nie oznacza, że to koniec zmartwień. Co więc szwankuje tym razem?

Posiadacze modeli iPhone 14 Pro zaczęli napotykać problemy z baterią, choć to akurat wydaje się wynikać z iOS 16, bo gorszą żywotność baterii zaczęli zauważać również posiadacze innych iPhone’ów. Oprócz tego użytkownicy informują o tym, że ich smartfony ponownie uruchamiają się podczas ładowania.

Kolejny błąd dotyczy natomiast problemów z łącznością. Na razie dotyczy to klientów sieci Verizon, którzy mają problem z połączeniem się z siecią i bardzo słabym sygnałem 5G. Nie wiadomo jednak, czy obejmuje to jedynie wspomnianego operatora, czy może też innych — tego na razie nie zgłoszono.