Tak prezentuje się iPhone SE 2021 na renderach

Tak prezentuje się iPhone SE 2021 na renderach

Plotek o iPhone SE 2021 pojawia się w sieci od dłuższego czasu naprawdę sporo. Tym razem pojawiły się też rendery, które przedstawiają, jak ten smartfon może wyglądać.

iPhone SE 2021 na renderach prezentuje się naprawdę interesująco

Apple w swojej ofercie, oprócz standardowych smartfonów za spore pieniądze, ma także iPhone SE, czyli mniejsze i o wiele tańsze urządzenie dla mniej wymagających użytkowników. Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki o najnowszej wersji tego smartfona, która miałaby pojawić się jeszcze w tym roku – stąd numer 2021 w nazwie. Ppoprzednie generacje SE odniosła spory sukces, dlatego spodziewamy się, że Apple będzie chciało wypuścić kolejny model z tej serii.

Czytaj też: Wyciekło więcej zdjęć Oppo Reno 6 Pro

Tymczasem o samym smartfonie wiemy bardzo niewiele i są to jedynie plotki, więc nie warto aż tak na nich polegać. Jednak użytkownik o pseudonimie  Apple Lab pokusił się o stworzenie renderów na podstawie tych informacji i trzeba przyznać, że w takiej formie iPhone SE 2021 prezentuje się bardzo dobrze. Zobaczcie sami.

Od razu rzuca się w oczy podobieństwo do iPhone 12, a także zmniejszone ramki i wyraźnie zaokrąglone krawędzie. Plotki mówią o braku Face ID, zaś jedynym zabezpieczeniem biometrycznym ma być umieszczone w przycisku zasilania Touch ID. Mówi się również o dwóch wariantach iPhone SE 2021, które będą różnić się konfiguracją, procesorem, obecnością modemu 5G, a nawet aparatem. Wygląda na to, że Apple miałby stworzyć wersje dla osób, którym zależy na wydajności i dla tych, którzy wolą bawić się mobilną fotografią.

Czytaj też: Test ROG Delta S. Gamingowy zestaw słuchawkowy z masą technologii

Informacji o dokładniejszej specyfikacji nie mamy, tak samo jak spodziewanej daty premiery. Niektóre ze źródeł podają, że choć w nazwie ma widnieć 2021 , to smartfon może zadebiutować nawet w okolicach 2023 roku. Pamiętajcie jednak, że są to jedynie spekulacje i plotki.