Reklama
aplikuj.pl

Czy tak będzie wyglądał iPhone SE 3?. Miało nie być zmian, a jednak…

Czy tak będzie wyglądał iPhone SE 3?. Miło nie być zmian, a jednak…

Od dłuższego czasu wiele mówi się na temat nowego iPhone’a SE trzeciej już generacji. Oprócz specyfikacji, przecieki wspominają też o jego wyglądzie, który rzekomo miał pozostać taki sam, jak w poprzednich modelach. Tymczasem najnowsze rendery wskazują, że iPhone SE 3 może wyglądać inaczej.

iPhone SE 3 na renderach. Wygląd smartfona może jednak ulec zmianie?

Do tej pory mówiło się, że Apple ma zamiar skupić się na ulepszonej specyfikacji nowego modelu SE, pozostawiając wygląd bez większych zmian. Tymczasem rendery udostępnione przez TenTechReview, a pochodzące od leakstera Davida Kowalskiego (@xleaks7) wskazują na coś zgoła innego. Wedle Kowalskiego, rendery oparte zostały na rysunkach CAD i wymiarach urządzenia, które wyciekły. Jeśli chodzi o podobieństwa do iPhone’a SE 2020, mamy tu praktycznie identyczny tył z pojedynczym obiektywem aparatu oraz podobne wymiary 138,4 x 67,3 x 7,3 mm.

Zmiany są jednak zauważalne na przodzie urządzenia. Pierwszym, co rzuca się w oczy, jest dużo nowocześniejszy design, bez topornych, grubych ramek i przycisku Home. W gruncie rzeczy wygląd iPhone’a SE 3 bardziej nasuwa na myśl iPhone’a XR. Trzeba przyznać, że smartfon prezentuje się całkiem interesująco, choć wiadomo – podczas oficjalnego ogłoszenia możemy zostać zaskoczeni zupełnie czymś innym. Warto więc o tym pamiętać.