WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Jaguar F-Type 2021 na fanowskich renderach

Chociaż na oficjalne rendery i szczegółowe zdjęcia modelu Jaguar F-Type 2021 przyjdzie nam jeszcze poczekać, to od czego są zapaleni fani?

Ci z Kolesa.ru postarali się ostatnio o stworzenie swoich własnych renderów nowego F-Type na podstawie uzyskanych wcześniej fotek samochodu z kamuflażem. Najbardziej oczywistą zmianą okazała się ta na przodzie, gdzie znalazły się znacznie cieńsze światła LED rozmieszczone poziomo, które nadają samochodowi bardziej elegancki wygląd. Ten został tutaj osiągnięty przez małe pójście na skróty, bo render przedstawia tak naprawdę najdroższą wersję SVR z masywnymi wlotami powietrza i dachem z włókna węglowego.

Będąc jedynie liftingiem, a nie nowym samochodem F-Type 2021 nie przeszedł znaczących zmian paneli bocznych. Równie niewielkie zmiany są też spodziewane na tyle, gdzie tylne światła również zostaną przemodelowane, aby lepiej odwzorowywać drapieżny wygląd Jaguara.

Oczekujemy, że odświeżony F-Type pojawi się w przyszłym roku zarówno w wersjach coupe, jak i kabriolet z silnikiem pochodzącym z BMW, który zastąpi 5-litrową V8 Jaguara do flagowego wariantu SVR. Wnętrze kabiny zostanie w dużej mierze przeniesione z obecnego samochodu, ale powinno znaleźć się w nim więcej technologii, takich jak zaktualizowany system informacyjno-rozrywkowy i cyfrowy zestaw wskaźników.

ŹRÓDŁO: Digital Trends