WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Jak będzie wyglądał smartfon IQOO?

O smartfonie IQOO będziemy teraz dużo pisali. Nie dość, że jest to dosyć tajemnicza konstrukcja to jeszcze nie potrafimy ciągle przeczytać nazwy firmy. Jeśli macie jakieś pomysły jak to wymawiać dajcie znać w komentarzach.

Właśnie w sieci pojawił się przeciek z filmem dotyczącym smartfona oraz jego nowe rendery. Przeciek ujawnia obecność dwóch kolorów: niebieski i czarny. Jest także obecna bardzo odblaskowa ramka, która ma nadać smartfonowi wyjątkowy wygląd.

Czytaj też: OnePlus 7 bez bezprzewodowego ładowania

Konstrukcja IQOO posiada ekran o rozdzielczości 1080 x 2340 px. Jest to współczynnik proporcji równy 19:5:9. Przekątna wynosi 6,4 cala. Na ekranie znajduje się wycięcie w kształcie kropli wody. Chowa ono 12 MP przedni aparat. Z tyłu znajdują się trzy pionowo ułożone czujniki: 13 MP + 12 MP + 2 MP. Producent zdecydował się także na umieszczenie czytnika linii papilarnych pod ekranem. Nie wiemy jednak, czy będzie to wersja optyczna, czy ultradźwiękowa – bardziej realna jest jednak ta pierwsza wersja.

Smartfon posiada baterię o pojemności 4000 mAh. Obsługuje ona szybkie ładowanie 44 W przez port USB-C. Umożliwia to pełne naładowanie telefonu w zaledwie 47 minut. Poza tym smartfon posiada Snapdragona 855 oraz do 12 GB pamięci RAM. Będzie to flagowiec w pełnym tego słowa znaczeniu.

IQOO, informacje IQOO, specyfikacja, premiera IQOO, film IQOO, render IQOO

Telefon IQOO zadebiutuje już 1 marca w Shenzhen. Wtedy dowiemy się jego ceny oraz czym ta konstrukcja tak naprawdę będzie. Początkowo spekulowano, że jest to smartfon dla graczy ale wygląd zaprzecza tym doniesieniom. A Wy co sądzicie na ten temat?

Czytaj też: Nowe rendery Samsunga Galaxy A10

Źródło: Gizchina