Jak wygląda Galaxy Note 9 od środka?

Jak wygląda Galaxy Note 9 od środka?

Wczoraj miała miejsce długo oczekiwana premiera karty Galaxy Note 9. Pierwsze osoby dorwały już telefon w ręce. Niektórzy z nich zdążyli nawet rozebrać smartfon, zobaczyć jego wnętrze i porównać je z Note 8.

Galaxy Note 9 posiada większą baterię, która zajmuje znacznie więcej miejsca niż ta zastosowana w Note 8. Mimo to, telefony mają bardzo podobne wymiary. Zostało to osiągnięte dzięki zmniejszeniu ilości innych przewodów. Obudowa na S Pen jest mocniejsza i mniej podatna na zniszczenie. Także sam port USB-C jest łatwiejszy do wymiany. Jedna z najciekawszych części Note 9 to ogromna miedziana płytka, która zapewnia odpowiednie rozpraszanie ciepła. Taka jej wielkość oznacza, że smartfon powinien mniej się nagrzewać.

Podsumowując – Note 9 ma całkiem inne wnętrze niż Note 8. Powinien on być łatwiejszy i tańszy do naprawy. Najsłabszym jego punktem jest zakrzywiony ekran, ale to już jest cecha tego typu konstrukcji. Samsung poprawił się przy projektowaniu Note 9 i za to należą mu się pochwały.

Źródło: https://www.gsmarena.com/