WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Jakie aktualizacje Star Wars: Battlefront 2 pojawią się w 2019 roku?

Aktualizacje Star Wars: Battlefront 2 na 2019 rok! Czy DICE już myśli o zmianach?

Jeśli ktoś z Was bał się, że w 2019 roku zakończy się wsparcie dla Star Wars: Battlefront 2 to mamy dobre wieści. DICE już teraz zaplanowało początek przyszłego roku i snuje planu na przyszłość! Czego się zatem spodziewać? Początek 2019 roku przyniesie debiut hrabiego Dooku, Anakina Skywalkera, kolejne wyglądy dla żołnierzy-klonów i zupełnie nowy tryb gry, w którym gracze rywalizują o stanowiska dowodzenia i starają się wyeliminować okręt flagowy wroga.

DICE postanowiło również skomentować nadchodzące zmiany:

Jak mawiała pewna mądra mieszkanka Tatooine: „Nie powstrzymasz zmian, tak samo jak nie powstrzymasz zachodu słońca”. Trudno o lepszy opis gamedevu.

Poprawiliśmy grę i zmieniliśmy model jej funkcjonowania, ciągle szukamy nowych sposobów na udoskonalenie rozgrywki.

Możemy liczyć na oddaną ekipę, która nie może się doczekać dalszych prac nad Star Wars Battlefront II, i już niebawem będziemy mogli podzielić się z Wami tym, co jeszcze przed nami.

Dziękujemy za grę i niech Moc będzie z Wami

zespół Star Wars Battlefront II

Dla wydawcy i producenta należy się również pochwała za przyznanie do błędu. Na początku opisu zmian możemy przeczytać podsumowanie 2018 roku, gdzie padają słowa „Premiera gry nie poszła jednak po naszej myśli. Zrozumiałe rozgoryczenie graczy, wynikające z modelu progresji, skłoniło nas do wprowadzenia zmian w systemie skrzyń. Dużej części zespołu powierzono zadanie naprawy ekonomii i progresji.” Ciekawe, czy podobnego oświadczenia doczekamy się rok po fatalnej premierze Battlefielda 5?

Czytaj też: Porównanie graficzne Resident Evil 2 z wersją Remake

Źródło: ea.com