Reklama
aplikuj.pl

Jakie głośniki bluetooth kupić?

Obecnie nie trzeba martwić się ograniczeniem w postaci kabla, możliwe stało się komfortowe słuchanie muzyki dzięki przenośnemu głośnikami bluetooth. Jest to świetne rozwiązanie do domu i plenerze. W sprzedaży znajdują się rozmaite urządzenia, więc każdy znajdzie dla siebie idealny model. Jeśli ktoś nie wie, na jaki sprzęt się zdecydować, to zawsze może przejrzeć gotowe zestawienia, w których znajdują się polecane głośniki bluetooth. Jest kilka istotnych kwestii, które warto mieć na uwadze przy zakupie.

Na co zwracać uwagę przy wyborze głośnika bluetooth?

Jest tak wiele głośników bluetooth do wyboru, że aż trudno zdecydować się na konkretny model. Warto kierować się przede wszystkim swoimi potrzebami i preferencjami. Czasem ograniczeniem jest przedział cenowy, ale dobry sprzęt nie musi być drogi. Istotna będzie jakość brzmienia głośnika. Użytkownikom powinno zależeć na przestrzenności dźwięku. Znaczenie ma podkreślenie zarówno basu, jak i wokalu. Obecnie dostępne są w sprzedaży głośniki, których ustawienia można zmieniać za pomocą aplikacji mobilnej. Umożliwia to między innymi regulowanie tonów, wybór różnych trybów brzmień. Moc głośnika także ma duże znaczenie. Im będzie ona większa, tym lepiej dla osób, którym zależy na głośnym słuchaniu muzyki. Jeśli ktoś szuka głośnika na imprezę, to warto zainteresować się przede wszystkim modelem o mocy 100 W. Kolejną kwestią będzie czas pracy na jednym ładowaniu. Wydajne urządzenia są w stanie działać nieprzerwanie przez kilkadziesiąt godzin, nawet przez całą dobę.

Warto sprawdzić, jaki rodzaj akumulatora został użyty w danym głośników bluetooth. Największą pojemnością cechują się modele litowo-jonowe. Dostępność modułów także ma znaczenie. Standardem jest oczywiście wi-fi, ale można coraz częściej liczyć na szereg innych technologii typu nfc, airplay, spotify connect. Sprawdzić powinno się także dostępne złącza. Przyda się port usb, aby móc podłączyć pendrive z plikami muzycznymi. Niektóre głośniki są wzbogacone także o czytnik kart pamięci. Złącze aux pozwala na podpięcie słuchawek. Przyjrzeć należy się również dostępności dodatkowe funkcje typu wbudowany mikrofon, oświetlenie. Przed zakupem głośnika bluetooth warto zajrzeć na portal rabatio.com, na którym znajdują się między innymi kody rabatowe Neonet pozwalające na uzyskanie atrakcyjnych obniżek cenowych.

Materiał promocyjny
rabatio.com