WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Nauka

Jakie są skutki przedawkowania leku na erekcję

Na pewno każdy z Was często spotyka się z reklamami leków na erekcję. Zalewają one internet, czasami też skrzynki pocztowe. Jednakże skutki przedawkowania takich leków mogą być naprawdę groźne.

32-letni mężczyzna zgłosił się do szpitala Mount Sinai z bardzo dziwną dolegliwością. Otóż zaczął on widzieć na czerwono po wypiciu leku na erekcję. Zażył on Sildenafil, który ma właśnie pomóc z osiągnięciem długiej erekcji. W normalnych dawkach nic nie powinno się stać, ale przedawkowanie może skutkować właśnie takimi zmianami. Lekarze stwierdzili, że mężczyzna przyjął dawkę znacznie większą niż maksymalną co doprowadziło do zaburzeń w siatkówce. Co jest najgorsze, trwało to znacznie dłużej niż 24 godziny.

Objawy utrzymywały się przez kilka miesięcy. Wyobraźcie to sobie – widzenie na czerwono przez taki okres czasu? Musi to być naprawdę irytujące. Pamiętajcie więc żeby zawsze sprawdzać maksymalne dawki takich leków. Pod żadnym pozorem nie można ich przekraczać.

IRL Glasses – sposób na niechciane reklamy w codziennym życiu

Źródło: https://bgr.com/