WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Jakie są szanse na nowych bohaterów w DLC do Borderlands 3?

Czy DLC do Borderlands 3 zaoferują dodatkowych bohaterów? Na to pytanie odpowiedział Randy Pitchford.

CEO Gearbox, autorów Borderlands bardzo chętnie odpowiada na pytania fanów marki na Twitterze. Ostatnio ponownie gracze zapytali go o daną kwestię. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, czy powinniśmy spodziewać się nowych bohaterów w Borderlands 3. Gracz chciał dowiedzieć się, czy planowane są DLC z kolejnymi postaciami. Odpowiedź dewelopera… trochę odpowiada na to pytanie.

Czytaj też: Najlepsza jakość Yakuza Kiwami 2 nie do osiągnięcia na karcie RTX 2080 Ti

Pitchford odpowiedział, że aktualnie deweloperzy skupiają się na samej grze i tym, co już jest. Sam twórca wolałby, aby skupiono się na aktualnych postaciach i prezentowaniu tego jak się one rozwijają w kontekście fabuły. Dane zebrane przez twórców wskazują na to, że gracze też woleliby takie rozwiązanie. Czy oznacza to zatem, że nie będzie żadnych bohaterów w DLC?

Cóż, Randy nie powiedział również też, że „nie”. Wszystko co wiemy wskazuje raczej na to, że na ten moment nikt nie myśli o kolejnych postaciach jednak nie są one również zupełnie wykluczone. Jakich mikrotransakcji możemy sie jednak spodziewać? W Borderlands 3 pojawią się mikropłatności związane z wyglądem naszych bohaterów. Ciuszki zakupimy w sklepiku za prawdziwe pieniądze.

Sama gra powinna nam zająć jakieś trzydzieści godzin to ukończenia. Powstaje zatem pytanie, czy taki czas gry pozwoli wybaczyć deweloperowi to, że chce, aby gracze płacili za coś co kiedyś byłoby dostępne do zdobycia w grze? Plusem takich mikropłatności kosmetycznych jest to, że żaden z przedmiotów ma nie wpływać na statystyki bohatera.

Czytaj też: Amiibo w Super Mario Maker 2 mogą nie działać

 Źródło: dualshockers.com