WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Jedno AiO dla cpu i gpu od ID-Cooling

Firma ID-Cooling nie jest zbyt znana w Polsce, jednakże warto zwrócić uwagę na jej produkty, bowiem potrafią one być bardzo ciekawe. Takim właśnie jest Hunter Duet II, który jest w stanie schłodzić zarówno procesor jak i grafikę.

Co najważniejsze, jest to jedno AiO, a nie dwa osobne zestawy. Składa się ono z 360 mm chłodnicy, której zastosowanie ma największy sens właśnie przy chłodzeniu obu rzeczy. Na radiatorze można zamontować standardowe wentylatory 120 mm. Za chłodzenie procesora odpowiada blok, który jest identyczny jak w modelu ICEKIMO. Został on wykonany z miedzi oraz posiada specjalne mikrokanały. Obsługuje on także większość podstawek Intela jak i AMD.

Za chłodzenie grafiki odpowiada blok wzięty żywcem z ICEKIMO 240VGA. Ma on wymiary 105 mm x 270 mm i potrafi schłodzić także VRM. Pasuje on do kart z rozstawem otworów montażowych równych 58,4 mm lub 53,3 mm.

AiO nie ma jeszcze oficjalnej premiery ani ceny. Poprzednia wersja kosztowała jednak 130 dolarów więc można się spodziewać, że z tą będzie podobnie.

Źródło: https://www.eteknix.com/