WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Jeszcze piękniejszy Wiedźmin 3 w aktualizacji kultowej modyfikacji

Chociaż modyfikacja The Witcher 3 HD Reworked jest już z nami od dawna, a jej twórca zebrał do tej pory wielkie uznanie, to nie osiadł na laurach. Nadal dopieszcza z możliwie najwyższą starannością szczegóły, na które większość graczy może w ogóle nie zwrócić uwagi. Mowa bowiem o teksturach, na jakość których CD Projekt Red machnęło ręką, ale na szczęście nie moderzy, dzięki czemu jeszcze piękniejszy Wiedźmin 3 jest dla nas na sięgnięcie ręki. 

Czytaj też: Aktor głosowy Artura Morgana był tak czuły dla konia, że musiał powtarzać kilka kwestii

HD Reworked to zdecydowanie jedna z najważniejszych modyfikacji dla Wiedźmina 3. Ostatnio doczekała się aktualizacji do wersji 10.0, biorąc zapewne jeszcze większą ilość poprawek na najmniejsze szczegóły. Mowa o podbiciu jakości praktycznie każdych elementów od drzew, traw, czy kamieni po cegły, dodatki do scenerii, czy nawet zbroje strażników z naciskiem na elementy skórzane i metalowe.

Co najważniejsze, ta modyfikacja (dostępna za free na Nexus Mods) jest banalnie prosta do zainstalowania, a nawet odinstalowania i nie wymaga żadnej zabawy w podmianę plików. Nie powinna przy tym obciążać zbytnio Waszego sprzętu, ale nie liczcie, że w ogóle nie wpłynie na płynność – przecież wiele tekstur jest za sprawą tej paczki jeszcze bardziej szczegółowa.

A i przy okazji, wielu zgłaszało mały problem z instalatorem, który w obecnej wersji podobno tworzy zbędny folder Mods w plikach gry. Jeśli macie już inne, to powinniście poszperać nieco w plikach i przenieść zawartość nowoutworzonego folderu do tego starszego.

Czytaj też: Nowe szczegóły o Cyberpunk 2077 powinny Was uspokoić

Źródło: Nexus Mods