Reklama

Już jest! Najnowsze wideo promujące Avengers: Endgame

Już jest! Najnowsze wideo promujące Avengers: Endgame

Podczas tegorocznych rozgrywek Super Bowl zaprezentowano nowe zwiastuny najgorętszych tegorocznych premier. Jednym z nich jest wideo promujące Avengers: Endgame.

Czekaliśmy na to długo, ale w końcu jest: najnowsze wideo promujące Avengers: Endgame. Spot trwa 30 sekund, ale zawiera bardzo dużo treści. Mamy potwierdzenie, że Tony i Nebula znajdują się na jednym statku. Stark nie popadł w depresję i działa. Zapewne tworzy coś, co pomoże im dotrzeć na Ziemię. Pamiętamy, że w trailerze Tony mówił o kończących się zapasach tlenu, a także o tym, że został już bez jedzenia i wody. Dodatkowo zwiastun pokazuje, że inni bohaterowie też nie próżnują, choć nie każdy radzi sobie dobrze. Steve Rogers jest na jakiejś grupie wsparcia, zapewne dla ocalałych po pstryknięciu Thanosa.

Zobaczcie najnowsze wideo promujące Avengers: Endgame

Spot zawiera też ciekawe ujęcie na dłoń Kapitana Ameryki trzymającego tarczę. Czy jest to potwierdzenie podróży w czasie? Bardzo możliwe. W końcu Rogers utracił swój najważniejszy atrybut jeszcze w Civil War. Dodatkowo jest scena, w której Rocket wchodzi do jakiejś chaty. Na pierwszy rzut oka przypomina ona tę, w której ukrywa się Thanos. Co to może oznaczać?

Trzeba przyznać, że ten trailer Endgame jest niezwykle ekscytujący, ale daje o wiele więcej pytań niż odpowiedzi. Ale jedno jest pewne, obietnice braci Russo się spełniły i nie dostaliśmy żadnych spojlerów.

Premiera Avengers: Endgame już 26 kwietnia.

Czytaj też: Zobaczcie zapowiedź Scary Stories to Telll in the Dark

Źródło: Marvel Entertainment