Reklama
aplikuj.pl

Już jest! Zobaczcie oficjalny zwiastun filmu Mortal Kombat

Mortal Kombat, Mortal Kombat film

Warner Bros. udostępnił oficjalny zwiastun filmu Mortal Kombat bazującego na popularnej serii gier. Jak się prezentuje? Zobaczcie!

Zwiastun filmu Mortal Kombat – dużo walki i krwi

Zapewne większość z Was nie tylko kojarzy, ale również kiedyś grała w Mortal Kombat, serię popularnych bijatyk. Warner zaprezentował dzisiaj oficjalny zwiastun filmu bazującego na grach, w którym zobaczymy wiele kultowych postaci takich jak Sub-Zero czy Sonja Blade. W zapowiedzi można wyłapać charakterystyczne bronie czy style walki poszczególnych bohaterów.

Czytaj też: Remaster Legend Of Zelda Ocarina Of Time za trudny dla N? Fani zrobili to sami
Czytaj też: Bossowie Mass Effect Legendary Edition przebudowani
Czytaj też: Dirt 5 w Xbox Game Pass?! A do tego inne hity!

Mortal Kombat zadebiutuje w kinach 16 kwietnia trafiając w tym samym czasie także na HBO Max. Zobaczcie zwiastun!

Oficjalny opis fabuły:

Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconą mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Cole trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

W produkcji mamy zobaczyć kultowych bohaterów z serii gier. W obsadzie znaleźli się:

  • Hiroyuki Sanada jako Scorpion
  • Ng Chin Han jako Shao Kahn
  • Mehcad Brooks jako Jax
  • Tadanobu Asano jako Raiden
  • Sisi Stringer jako Mileena, 
  • Ludi Lin jako Liu Kang, 
  • Joe Taslim jako Sub-Zero
  • Jessica McNamee jako Sonya Blade
  • Josh Lawson jako Kano.