Reklama
aplikuj.pl

Już jest! Zwiastun i tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

Już jest! Zwiastun i tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

Tak jak oczekiwaliśmy, podczas Star Wars Celebration w Chicago zaprezentowano pierwszy zwiastun i tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen. Co nam mówi trailer Star Wars: the Rise of Skywalkers?

Czytaj też: Kilka ważnych informacji o Avengers Endgame

Fani czekali bardzo długo na ten moment, na szczęście sprawdziły się przewidywania i podczas imprezy Star Wars Celebration miał swoją premierę nie tylko  pierwszy zwiastun, ale również tytuł IX Epizodu. Brzmi on The Rise of Skywalkers. Od razu nasuwa się pytanie, o jakiego Skywalkera tu chodzi. Czy twórcy chcą w ten sposób zmienić pochodzenie Rey? A może chodzi o Kylo, który powróci na dobrą drogę?

Wiemy, że akcja filmu ma dziać się przynajmniej rok po wydarzeniach z Ostatniego Jedi. Ben Solo, czyli Kylo Ren dowodzi Najwyższym Porządkiem i poluje na resztki Ruchu Oporu. W zwiastunie widzimy, jak Rey uzbrojona w miecz świetlny ucieka przed myśliwcem Kylo. Mamy również coś w rodzaju pożegnania z Leią. Być może księżniczka zostanie odesłana na bezpieczną planetę, gdzie będzie mogła w spokoju żyć. Ze względu na śmierć Carrie Fisher nie spodziewamy się, że będzie jej w filmie dużo. Dodatkowo widzimy jak Kylo walczy z jakimiś przeciwnikami, a także jak odbudowuje swój hełm. W zwiastunie pojawia się również Lando.

Zobaczcie sami zwiastun Star Wars: The Rise of Skywalkers

Najciekawsza jest jednak końcówka wideo. Rey dociera do miejsca, w którym widać coś, co wygląda jak szczątki Gwiazdy Śmierci. Zwiastun kończy się śmiechem, który wszyscy fani bardzo dobrze kojarzą. Tak, chodzi o złowieszczy śmiech Imperatora Palpatine’a. Wygląda na to, że jakimś cudem przeżył wydarzenia z Powrotu Jedi. Podczas konferencji aktor Ian McDiarmid wszedł na scenę, by potwierdzić powrót czarnego charakteru.

Już jest! Zwiastun i tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

Na razie wiemy niewiele więcej. Zwiastun nie pokazał nam nowych postaci, których zdjęcia niedawno wyciekły do sieci. Na szczęście to dopiero pierwsze promujące The Rise of Skywalkers wideo. Niedługo powinniśmy dostać więcej.

Premiera Star Wars: The Rise of Skywalkers zaplanowana jest na 19 grudnia.

Czytaj też: Nowe wideo promujące Endgame robi wrażenie

Źródło: comicbookmovie.com