WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Już się boję o płynność The Outer Worlds na Nintendo Switch

The Outer Worlds na Nintendo Switch. Ja nie mam bladego pojęcia, jak to będzie działać.

Nintendo Switch otrzymuje coraz więcej produkcji, który dostępne są na innych platformach. Coraz więcej studiów jest również w stanie “ogarnąć” małą moc konsoli i sprawić, aby działały na niej gry, które wyciskają siódme poty z komputerów PC.

Czytaj też: Długość The Last of Us Part II Was zaskoczy

Teraz kolejna gra, której nigdy bym nie obstawił jako kandydata na port, trafi na Nintendo Switch. Mowa tym razem o The Outer Worlds, które przygotowywane jest przez Obsidian. Autorzy zapowiedzieli swoją grę w długim materiale wideo.

Martwi mnie to, jak ta produkcja będzie działać na Nintendo Switch. Wspaniale, że przenośna konsola umożliwi w końcu granie w Skyrima, Wiedźmina, a teraz The Outer Worlds, ale… ja już się boję, jak najnowsze dzieło Obsidian Entertainemnt będzie chodziło na zwykłych konsolach, a my mówimy o czymś jeszcze słabszym!

The Outer Worlds nie zachwyca technologicznie na aktualnych materiałach wideo z rozgrywki, ale jest pewna nadzieja, na to, że port rzeczywiście się uda. Za przeniesienie gry na Pstryka odpowiada Virtuos. To autorzy takich portów na konsolę Nintendo jak:

  • L.A. Noire
  • Dark Souls: Remastered
  • Starlink: Battle for Atlas
  • Final Fantasy XII: The Zodiac Age

Czytaj też: Lokaj w GTA Online nie ma łatwego życia

Źródło: wccftech.com