Reklama
aplikuj.pl

Już wiemy, kiedy Realme pokaże smartfon Coca-Coli

Najpierw myśleliśmy, że to żart, ale jak się okazało, Realme naprawdę nawiązało współpracę z Coca-Colą. Dzięki temu partnerstwu już wkrótce na rynek trafi Realme 10 Pro 5G Coca-Cola Edition.

Realme 10 Pro 5G Coca-Cola Edition? Właściwie… czemu nie?

Coca-Colę zna chyba każdy. Nawet jeśli ktoś za tym napojem nie przepada i tak nie ma problemu z rozpoznaniem loga czy chociażby charakterystycznej, zawijanej czcionki. W przypadku nadchodzącej specjalnej edycji Realme 10 Pro 5G – problemu również nie będzie, bo logo Coca-Coli będzie na tym smartfonie doskonale widoczne.

Czytaj też: ChatGPT-4 trafi do wyszukiwarki Microsoftu szybciej, niż myśleliśmy. Zamienisz Google na Binga?

Na oficjalnej stronie internetowej producenta ogłoszono datę premiery Realme 10 Pro 5G Coca-Cola Edition. Urządzenie pojawi się już 10 lutego. Pod katem specyfikacji niczym nie będzie odbiegać od standardowego modelu, ale dostanie nowy wygląd. Dwukolorowy, czarno-czerwony tył z logo Coca-Cola oraz czerwone oblamówki dookoła czujników aparatu nie pozostawia wątpliwości, z kim Realme współpracowało.

Czytaj też: Powstał pierwszy tak wyjątkowy robot latający. Nie jest podobny do niczego innego, co do tej pory opracowano

Dodatkowo smartfon dostanie specjalne, niestandardowe pudełko z akcesoriami — figurką Realmeow Coca-Coli, naklejkami, niestandardowym kluczem do karty SIM i unikatową kartą z numerem, bo warto wspomnieć, że Realme wraz z Coca-Colą wypuści do sprzedaży jedynie 6000 sztuk tego modelu.