WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Kabriolet BMW 4 2021 na zdjęciach w skromnym kamuflażu

Kabriolet BMW 4 2021 na zdjęciach w skromnym kamuflażu

BMW już we wrześniu ujawni nowe coupe Serii 4 w wydaniu M i jeśli wszystko pójdzie dobrze, później ujawni jeszcze zwyczajny już wariant Serii 4, ale w kabriolecie.

Dziś dotarły do nas nowe zdjęcia szpiegowskie z testów przedprodukcyjnej wersji kabrioletu BMW Serii 4 z rozwiniętym dachem i namiastką kamuflażu na tylnej sekcji. Ten konkretny pojazd testowy wydaje się być modelem 430i, co akcentują gładsze i prostsze linie, jak również sama przednia konsola, której krzywizny jeszcze bardziej akcentują i tak wielką maskownicę.

BMW postanowiło, że nowa Seria 4 otrzyma kabriolet nie z twardym, a miękkim dachem i stąd właśnie zmiany na tyle. Jak tu połączyć składany dach z tak ostrymi liniami? Widzicie to poniżej – najwidoczniej się udało.

W momencie premiery BMW Serii 4 zaoferuje zapewne 2,0-litrowy czterocylindrowy turbodoładowany silnik wytwarzający 255 koni mechanicznych i przekazujący je albo na tylne koła, albo wszystkie cztery. M440 o wyższej specyfikacji otrzyma 3,0-litrowy silnik rzędowy o sześciu cylindrach o mocy zwiększonej do 382 KM.

Czytaj też: Toyota o zapotrzebowaniu na sedany. SUVy i crossovery to nie wszystko!

Jako że wydanie coupe nowej serii 4 BMW zadebiutowało na świecie na początku czerwca, a globalna premiera rynkowa będzie miała miejsce w październiku, liczymy, że razem z nią firma ujawni też kabriolet.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News