Reklama
aplikuj.pl

Kabriolet BMW M4 2022 uchwycony w obiektywie

Kabriolet BMW M4 2022 uchwycony, Kabriolet BMW M4 2022, BMW M4 2022

Nic dziwnego, że oficjalnie kabriolet BMW M4 2022 zadebiutuje „w samą porę na ciepły sezon”, bo jak wskazują najnowsze zdjęcia prototypu, ten nie odznaczał się specjalnym kamuflażem.

Kabriolet BMW M4 2022 na zdjęciach

W rzeczywistości kabriolet BMW M4 2022 na tych zdjęciach posiada kamuflaż tylko na tylnym zderzaku, dolnej połowie pokrywy bagażnika i części tylnych błotników, gdzie nie zakrywa niczego ważnego. Lakier Isle of Man Green z kolei tylko podkreśla powiązanie z najnowszą generacją M4 i M3, jeśli wielkie nery nie wystarczą do zdradzenia wszystkiego.

Co ważne, nowy kabriolet BMW M4 2022 straci metalowy dach na rzecz lżejszego i bardziej kompaktowego dachu z tkaniny niekoniecznie tylko czarnej. Z jednej strony jest oszczędność wagi i pieniędzy, a z drugiej lepsza izolacja i ochrona. Nie każdy więc polubi tę decyzję BMW.

Co ważne, nadal nie wiemy, czy nowa M4 w kabriolecie będzie pod kątem mechanicznym lustrzanym odbiciem sedana M3 i M4 coupe, oferując konfiguracje zarówno z napędem na tylne, jak i na wszystkie koła.