WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Keanu Reeves na planie filmu Matrix 4. Jest pierwsze nagranie

W sieci pojawiło się pierwsze wideo z planu 4.części Matrixa w reżyserii Lany Wachowski. Możemy na nim zobaczyć, jak prezentuje się Keanu Reeves, który po latach wraca do roli Neo.

W San Francisco rozpoczęły się prace na planie nowego Matrixa, a do sieci już trafiło pierwsze nagranie, na którym widzimy Keanu Reevesa. Przypomnijmy, że aktor powraca do swojej roli Neo po 17 latach, podobnie jak Carrie-Anne Moss, którą znów pojawi się jako Trinity.

Wideo niewiele nam mówi o kręconej scenie, a sam Keanu wygląda jak typowy on z dłuższymi włosami, zarostem i w czapce. Jego wygląd wcale nie przypomina Neo, a przynajmniej na razie.

https://twitter.com/keanuplanet/status/1225155742635827204

Na razie nie znamy szczegółów fabuły, jednak można się spodziewać, że wkrótce jakieś informacje zaczną pojawiać się w sieci. Prócz Reevesa i Moss w obsadzie znaleźli się m.in. Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Priyanka Chopra, Jada Pinkett Smith, Neil Patrick Harris i Toby Onwumere. Za reżyserię odpowiada Lana Wachowski, a scenariusz współtworzyła z Aleksandrem Hemonem i Davidem Mitchellem.

Matrix 4 wejdzie do kin w USA 21 maja 2021 roku.