Reklama
aplikuj.pl

KFA2 prezentuje ergonomiczny fotel dla graczy GC-03

KFA2 prezentuje ergonomiczny fotel dla graczy GC-03

KFA2 możecie znać z produkowanych przez nią kart graficznych i sprzętu dla graczy. Teraz firma wprowadza do swojej oferty także nowy fotel, ale nie byle jaki, bo jest to ergonomiczny fotel dla graczy GC-03.

O tym, jak ważny jest dobry fotel, wie chyba każdy, kto kilka dni z rzędu spędzał przy biurku po kilka godzin. Zwykle krzesło z jadalni czy najtańszy fotel z marketu niestety nie wystarczą. Jasne, nie zawsze od razu odczujemy skutki złego siedzenia, ale z czasem zaczną być one boleśnie odczuwalne. Dlatego tak istotne jest to, na czym siedzimy. Na rynku znajdziemy bardzo dużo modeli, zwłaszcza skierowanych do graczy, którzy przecież spędzają w pozycji siedzącej sporo godzin. Teraz firma KFA2 postanowiła pokazać swoją propozycję.

Oto gamingowy fotel dla graczy GC-03

KFA2 GC-03 to ergonomiczny fotel dla graczy, zapewnia wsparcie odcinka lędźwiowego, który jest najbardziej narażony podczas całodziennego siedzenia. Dzięki konstrukcji fotela zachowamy naturalną pozycję, nawet podczas wielogodzinnych maratonów grania. Oczywiście — jeśli pracujecie przy komputerze, też możecie z niego korzystać (nikt tego nie sprawdza :P ). Z boku fotela umieszczono pokrętło do regulacji głębokości podparcia.

W przerwie pomiędzy graniem czy pracą można skorzystać z funkcji bujania lub rozprostować plecy odchylając oparcie (maksymalnie do 180 stopni). Siedzisko jest szerokie (56 cm), co również wpływa na komfort siedzenia. Fotel wyposażono także w poduszkę pod głowę, wypełnienie o wysokiej gęstości oraz podłokietniki 4D z możliwością regulacji ich pozycji w czterech kierunkach. 

Całość opiera się na solidnym 00 mm gazowym podnośniku czwartej klasy i stalowej ramie oraz podstawie, które zapewniają wysoką stabilność, wytrzymałość oraz nośność aż 170 kg. KFA2 GC-03 wykonano z ekoskóry i wysokiej jakości nieprzesiąkliwego materiału, jest więc odporny na zachlapania, przecierania czy zadrapania, a do tego czyści się go bardzo łatwo.

Fotel KFA2 GC-03 wkrótce trafią do sprzedaży na polskim rynku, wtedy też poznamy jego cenę.