Reklama
aplikuj.pl

Kibicujecie Polakom? Oto międzynarodowy turniej Nvidia Versus

Polska ekipa po pierwszym dniu wygrywa, a przed ostatnią rundą drugiego dnia prowadzą znaczną liczbą punktów!

Pierwszy dzień rozgrywek, toczonych w Fortnite, na który wczoraj miałem okazję wybrać się osobiście, bardzo pozytywnie nastroił mnie na dzisiejsze pojedynki. I najwyraźniej miałem dobre przeczucie, bo dzisiaj, tym razem w grze Apex, też prowadzą!

Nvidia Versus – Polacy wygrywają!

Już powinna rozpocząć się ostatnia runda rozgrywek drugiego dnia turnieju, a Polacy w końcówce drugiej rundy prowadzą niemal 150 punktami (druga najlepsza drużyna ma 322, a Polacy 467). Chociaż trzecia runda Apex będzie trwała półtorej godziny i właściwie nie jest już możliwe, że któraś drużyna przegoni Polaków, ponieważ punkty z obydwu dni zostaną zsumowane. Jednak nawet, gdyby organizator tak nie postanowił, zwycięstwo Polaków i tak byłoby prawie pewne.

Dlaczego? Po pierwsze, sami możecie sprawdzić bieżącą punktację i oglądać transmisję na żywo z Julinka pod Warszawą: z dedykowanej strony Nvidia Versus oraz z polskiego konta Twitch Nvidii. Po drugie, nasza drużyna, w której grają Izak, Urqueeen, Leh i Highstyled, nieźle wklepała wczoraj przeciwnikom z całej Europy. Tak samo, jak dziś, walczyli przeciw drużynom z Wielkiej Brytanii i Skandynawii (jako jednej), Hiszpanii, Niemiec, Francji i Rosji. Biorąc pod uwagę możliwą demotywację innych zespołów po wczorajszej przegranej i dodając do tego dzisiejszą ogromną przewagę przed ostatnią rundą Apexa, nie sądzę, żeby coś się zmieniło.

I to byłby sztos, bo oznaczałoby to, że Polacy zgarną „puchar” turnieju! Napisałem o nim w cudzysłowie, bo obejrzałem go wczoraj i z wyglądu pucharu nie przypomina ;-)

Oglądajcie koniecznie stream Nvidia Versus i kibicujcie naszym! Przy okazji możecie też wciąż postarać się zgarnąć świetne nagrody: 20 genialnych kart Nvidia oraz gamingowego laptopa OMEN. Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj.