Reklama
aplikuj.pl

Kiedy OnePlus 10 Pro zadebiutuje globalnie?

Wiemy jak wygląda i kiedy zadebiutuje OnePlus 10 Pro
OnePlus 10 Pro

OnePlus 10 Pro wszedł na rynek chiński już jakiś czas temu, a my nadal czekamy na jego globalną premierę. Nowe doniesienia wskazują, że może stać się to już niedługo.

Chiński wariant OnePlus 10 Pro może pochwalić się topową specyfikację, z procesorem Snapdragon 8 Gen 1 na czele. Oczywiście spodziewamy się, że globalny wariant będzie miał kilka różnic, co zresztą potwierdził jakiś czas temu przedstawiciel firmy mówiąc, że smartfon będzie miał „niewielkie zmiany w wybranych specyfikacjach w zależności od dostępności regionalnej”. Na razie jednak, bardziej niż zmiany w specyfikacji, interesuje nas data globalnej premiery tego modelu.

Wiemy jak wygląda i kiedy zadebiutuje OnePlus 10 Pro

Według leakstera Yogesha Brara i 91Mobiles ta ma mieć miejsce już niedługo, bo 15 lub 16 marca. OnePlus 10 Pro ma wtedy zadebiutować w Indiach, co będzie pierwszym przystankiem w drodze na resztę światowego rynku, w tym do Europy. Możliwe jest też, że od razu smartfon zostanie wprowadzony globalnie, bez rozróżniania na poszczególne rynki, ale co do tego nie mamy pewności. Przeciek wspomina, że w trzecim tygodniu marca urządzenia będą dostępne w sprzedaży w Indiach.

Jutro, tj. 17 lutego, OnePlus szykuje premierę modelu Nord CE 2 i spekuluje się, że podczas tego wydarzenia firma ogłosi oficjalną datę premiery OnePlus 10 Pro wraz z harmonogramem wprowadzania w poszczególnych krajach.