Reklama
aplikuj.pl

Kiedy zadebiutują Oppo Find N2 i Find N2 Flip?

OPPO Find N

Oppo szykuje się do wprowadzenia na rynek dwóch nowych składanych modeli Find N2 i Find N2 Flip. Wygląda na to, że poznaliśmy orientacyjną datę wydarzenia.

Nadchodzacy Oppo Find N2 jest następcą ubiegłorocznego, pierwszego w ofercie producenta, składanego smartfona o konstrukcji typu Fold. Drugim ma być model z klapką, Find N2 Flip — wygląda na to, że Oppo chce iść śladem Samsunga i ujednolica nazwy obu modeli, choć przez N2 Flip nie było żadnego innego urządzenia tego typu. Oczywiście, niekoniecznie musi być to prawdą, bo na razie informacje na ten temat czerpiemy tylko z przecieków.

Te wskazały nam właśnie przybliżoną datę premiery nowych modeli Find N. Według znanego leakera Digital Chat Station, oba urządzenia mają zostać zaprezentowane podczas wydarzenia INNO Day 2022 mającego odbyć się w grudniu. Co prawda konkretna data nie padła, ale biorąc pod uwagę fakt, ze w zeszłym roku INNO Day przypadał na 14 grudnia i właśnie wtedy ogłoszono Find N, to spodziewamy się, że w tym roku wydarzenie również zostanie zorganizowane w połowie przyszłego miesiąca.