WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Kiedy zobaczymy zwiastun Morbiusa?

Kiedy zobaczymy zwiastun Morbiusa?

Premiera Morbiusa już w lipcu, a do tej pory Sony nie pochwaliło się żadnymi materiałami promocyjnymi. Jednak według najnowszych informacji, zmieni się to już w przyszłym tygodniu.

O Morbiusie wiemy niewiele. Wiadomo, że jego premierę zapowiedziano na 31 lipca, że reżyseruje go Daniel Espinosa, a Jared Leto gra tytułowego Wampira. Prócz niego na ekranie pojawi się Matt Smith, Adrja Arjona, Tyrese Gibson i Jared Harris.

Producent Avi Arad twierdzi, że Morbius będzie początkiem czegoś znacznie większego w powstającym SUMC (Sony’s Universe of Marvel Characters). Tylko, że to naprawdę niewiele jak na film, który właściwie za pół roku ma pojawić się w kinach. To co udało się w przypadku Avengers: Endgame nie sprawdzi się z nieznaną szerszej publiczności i pozbawioną kontekstu produkcją.

Na szczęście najnowsze informacje mówią, że zwiastun Morbiusa ma zadebiutować w przyszłym tygodniu. Związane jest to z najbliższą dużą premierą od Sony, czyli Bad Boys for Life. Cóż, na pewno debiut trailera przed tak popularnym filmem pomoże dotrzeć Morbiusowi do większej liczby ludzi.

Cóż, pozostaje czekać do przyszłego tygodnia, wówczas przekonamy się, czy plotki są prawdziwe. Oczywiście, wcześniej może też ukazać się jakaś oficjalna informacja.

Premiera filmu Morbius zaplanowana jest na 31 lipca.

ŹRÓDŁO: Comic Book Movie