Reklama

Kierownica z BMW M4 GT3 wkrótce w naszych salonach

Kierownica z BMW M4 GT3

W ramach współpracy firmy Fanatec i BMW powstanie coś, o czym będziecie śnić po nocach, bo kierownica z BMW M4 GT3 2022 będzie mogła trafić do Waszych komputerów.

Kierownica z BMW M4 GT3 2022 sprawi, że pojeździcie wszędzie

Jest to pierwszy taki projekt, który ma na celu połączenie ze sobą tego wirtualnego, jak i rzeczywistego świata sportów motorowych. Ogłoszona dumnie kierownica Podium Steering Wheel BMW M4 GT3 powstaje jednocześnie zarówno z myślą o trafieniu przed siedzenie kierowcy rzeczywistego BMW M4 GT3, które trafi na tor już 2022, jak i przed ekrany w formie części symulatora.

Mowa nie o replice, a tej samej kierownicy, którą równie dobrze można by wyciągnąć ze swojego sprzętu w salonie i wpiąć do samochodu wyścigowego. Jest ona wykonana w całości z włókna węglowego i została zoptymalizowana na podstawie opinii profesjonalnych kierowców BMW Motorsport.

Na jej pokładzie znalazły się przyciski z podświetleniem RGB LED, podświetlane 12-pozycyjne przełączniki obrotowe, niestandardowe enkodery kciuka, dwufunkcyjne magnetyczne manetki i łopatki sprzęgła z podwójnym czujnikiem Halla, które są również dostępne w nowym urządzeniu. Wiemy, że kierownica Podium Steering Wheel BMW M4 GT3 ma być dostępna w drugim kwartale bieżącego roku.