Reklama
aplikuj.pl

King Arthur Knight’s Tale przeszło prawie bez echa, a produkcja dziś radzi sobie świetnie

king arthur knights tale

King Arthur Knight’s Tale otrzymało dwa nowe rozszerzenia, które rozbudowują pozytywnie ocenianą dziś produkcję. Być może pod nosem przeszedł Wam doskonały tytuł, który warto nadrobić?

Czym jest King Arthur Knight’s Tale?

Knight’s Tale, wyjątkowe połączenie taktycznej strategii turowej i tradycyjnej gry RPG skupionej na danej postaci, to współczesne ujęcie klasycznych legend arturiańskich przefiltrowane przez tropy dark fantasy i nowe podejście do tradycyjnych opowieści rycerskich.

Wcielasz się w sir Mordreda, odwiecznego wroga króla Artura, byłego czarnego rycerza z mrocznych opowieści. Zabiłeś króla Artura, lecz gdy ten wydawał ostatnie tchnienie, też odebrał ci życie. Umarliście obaj, a mimo to żyjecie.

Pani Jeziora, władczyni mitycznej wyspy Avalon, przywróciła cię do życia, by zakończyć prawdziwy koszmar. Jej wolą jest, byś udał się na rycerską misję. Masz położyć kres temu, co zacząłeś – zabić króla Artura lub to, czym się stał, gdy Pani Jeziora zabrała jego gasnące ciało do Avalonu.

Czytaj też: The Callisto Protocol po premierze. Naprawdę, wysłuchajcie!

Odkryjcie krainę koszmarów, w której plugawe potwory i magiczne stworzenia czają się w zamczyskach i lasach. Bitwa pomiędzy Arturem i Mordredem przyniosła śmierć – w jej wyniku obaj padli z rąk swojego rywala, a teraz widać tego następstwa. Artur, wskrzeszony w Avalonie, jest nieumarłym szalonym królem, którego ból powoli przekształca to magiczne miejsce w koszmarną odmianę Brytanii. Gracz wciela się w Mordreda, przywróconego do życia, by znaleźć Artura i ostatecznie go zabić, kładąc kres tej przeklętej sytuacji.

DLC do King Arthur Knight’s Tale

Zdaje się, że jest teraz idealny moment, aby sprawdzić King Arthur Knight’s Tale. Produkcja jest przeceniona na Steam o 35 procent i kosztuje 105 zł. Do tego zadebiutowały dwa rozszerzenia o nazwie Pict Skirmish Pack oraz Brigands Skirmish Pack.

Czytaj też: W branży growej taki spokój, że aż A Plague Tale Requiem urządziło koncert

Ta nowa zawartość do pobrania dla gry King Arthur: Knight’s Tale obejmuje:

  • Nowe mapy do potyczek: sprawdź swoje zdolności taktyczne i pokonaj tajemnicze plemię Piktów oraz buntowniczą bandę zbójców na wyjątkowych opcjonalnych mapach.
  • Pięć poziomów trudności: ukończ mapy do potyczek na niskim, normalnym, średnim, wysokim lub bardzo wysokim poziomie trudności.
  • Nowe osiągnięcie: ukończenie wszystkich map na dowolnym poziomie trudności odblokowuje nowe osiągnięcie.