Reklama
aplikuj.pl

Klienci BNP Paribas mogą korzystać z Xiaomi Pay

xiaomi pay

Zgodnie z obietnicą z zeszłego roku, BNP Paribas umożliwiło swoim klientom dokonywanie płatności przy pomocy usługi Xiaomi Pay.

Możliwość korzystania z Xiaomi Pay pojawiło się w Polsce wraz z premierą opaski  Xiaomi Smart Band 6 NFC. Jej posiadacze mogą – po podpięciu do opaski karty płatniczej Mastercard i instalacji na smartfonie aplikacji Mi Fit lub Xiaomi Wear – płacić zbliżeniowo za zakupy. Od momentu premiery kolejne banki sukcesywnie dodają u siebie obsługę tej metody. Wśród nich znalazł się już mBank, Bank pocztowy czy banki spółdzielczej grupy SGB. W planach ma to również Credit Agricole i PKO BP.

Teraz, zgodnie z obietnicą, bank BNP Paribas poinformował na Facebooku, że ich klienci dostali już możliwość dokonywania zbliżeniowych płatności Xiaomi Pay. Inne banki powinny brać z nich przykład, bo obecnie BNP Paribas oferuje dostęp do praktycznie wszystkich systemów płatniczych, jakie mamy dostępne w kraju.

Żeby płatności były jeszcze wygodniejsze, mamy dla Was nowość od Xiaomi! To kolejna opcja płatności w naszym banku. Nieważne czy biegasz, spacerujesz z psem czy robisz cokolwiek innego – telefon czy portfel nie są już potrzebne – dzięki Xiaomi Pay i rozwiniętej funkcji NFC w nowej opasce Mi Smart Band 6 NFC po prostu zbliżasz opaskę i płacisz. Sprawdź tę funkcję i przejdź na kolejny level

– czytamy w poście na Facebooku.