Reklama
aplikuj.pl

Kolejna generacja Moto G Stylus 5G pozuje na renderach

Moto G Stylus 2022

Motorola szykuje się do wypuszczenia na rynek kolejnego smartfona z rysikiem. Po Moto G Stylus 5G z 2020 roku dostaliśmy już Moto G Stylus 5G (2022), a teraz nadchodzi Moto G Stylus 5G (2023).

Obsługa rysika zarezerwowana jest zwykle dla urządzeń z wyższej półki, takich jak składaki czy modele pokroju Galaxy S23 Ultra. Motorola jednak oferuje przystępnego cenowo smartfona ze średniej półki. Nowe rendery, które trafiły do sieci, pokazują nam, że tak samo, jak w przypadku poprzedników, i teraz nie zabraknie slotu na rysik – ten został umieszczony na dole, obok gniazda słuchawkowego 3,5 mm, portu USB-C, mikrofonu i głośnika.

Moto G Stylus 5G (2023) ma zaokrąglone plecki i płaski ekran. Na renderach pokazane są dwa warianty kolorystyczne, ale wedle doniesień, mają pojawić się cztery wersje. Motorola w tym modelu ograniczy się tylko do dwóch aparatów z tyłu, z czego ten główny zaoferuje rozdzielczości 50 Mpix. Specyfikacja drugiego sensora, a także kamerki do selfie pozostaje nieznana.

Nie wiemy też zbyt wiele o specyfikacji, bo jak na razie plotki ujawniły tylko, że smartfon będzie dostępny z 4 lub 6 GB pamięci RAM i maksymalnie 256 GB pamięci wbudowanej oraz że będzie działał pod kontrolą Androida.