Reklama
aplikuj.pl

Kolejna impreza odwołana przez koronawirusa. Tym razem chodzi o Google

Google i/o 2020, anulowane Google i/o 2020, wydarzenie Google i/o 2020

Google I/O 2020 zostało oficjalnie anulowane w związku z obawami dotyczącymi koronawirusa. Firma szuka jednak alternatywnego formatu w celu przeprowadzenia choćby namiastki wydarzenia.

Co roku podczas Google I/O firma pokazuje nad czym pracuje w kwestii oprogramowania. W tym roku będzie inaczej. Impreza została odwołana a wszystkie osoby, które wykupiły bilety dostaną ich pełny zwrot jeszcze przed 13. marca.

Jest to oczywiście kolejna smutna wiadomość dla fanów nowych technologii. Google jednak zastanawia się nad innym sposobem nawiązania kontaktu ze społecznością. Możliwe, że wydarzenie przynajmniej w części odbędzie się online. Niestety informacji na ten temat Google jeszcze nie zdradza.

Jest to już kolejne wydarzenie, które pada ofiarą koronawirusa. Wcześniej Facebook odwołał F8, Microsoft Geneva Motor Show, a także odwołane zostały targi MWC.

Zapewne coraz więcej wydarzeń będzie odwoływanych tez w Polsce. Po zamknięciu IEM dla publiczności obostrzenia dotkną kolejnych rzeczy. W końcu u nas wykryli pierwszy przypadek wirusa, więc zapewne zacznie się to nakręcać.