Reklama
aplikuj.pl

Kolejna porcja ciekawej elektroniki w sklepach Lidl

Lidl znów wprowadza do oferty kilka ciekawych sprzętów. W ubiegłym tygodniu mieliśmy elektronikę związaną ze zdrowiem, a w tym – urządzenia umilające sprzątanie.

Co nowego w sklepach Lidl?

Jednym z interesujących sprzętów, jakie trafią do sklepów jest wielofunkcyjny odkurzacz 3 w 1. W tym przypadku dostępność jest ograniczona, więc warto przed wybraniem się na zakupy sprawdzić, czy w Lidlu w Waszej okolicy jest w sprzedaży. Za pomocą tego urządzenia nie tylko odkurzymy podłogę, ale również wytrzemy i wysuszymy ją. W zestawie Lidl dorzuca jeszcze uchwyt na szczotki i tace do odkładania. Cena? 399zł.

Czytaj też: 270 zł na godzinę za bycie wirtualnym ogrodnikiem? W grze Minecraft to możliwe!

Jeśli zaś macie odkurzacz, to może zainteresuje Was mop parowy 2 w 1? Za 169 zł otrzymujemy urządzenie o mocy 1500 W. Dodatkowo oprócz regulowanej funkcji mycia parowego dostajemy też niewielki odkurzacz ręczny.

Czytaj też: Ruszyła przedsprzedaż ASUS ROG STRIX XG43UQ. Monitor-marzenie z 4K

A dla tych, na których czeka wiosenne mycie okien przygotowano akumulatorową myjkę do okien ( i nie tylko) za 149 zł. Można nią umyć też płytki, czy kabinę prysznicową, a na jednym ładowaniu można korzystać z niej przez 40 minut. Jest to zdecydowanie urządzenie, które ułatwia pracę.