WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kolejna postać mogła przeżyć Infinity War

Avengers: Endgame przyniesie nam epickie zakończenie trwającej dekadę przygody. CO przyniesie nowa faza MCU jeszcze nie wiemy, ale możemy oczekiwać kolejnych, świetnych superbohaterskich filmów. Na razie jednak skupiamy się przede wszystkim na pokonaniu Thanosa. Tylko kto tego dokona? Na razie wiemy na pewno o kilku herosach, którzy żyją. Ale możliwe, że kolejna postać mogła przeżyć Infinity War.

Wszyscy ostrzegają nas przed szokiem, jaki wywoła Endgame. Bracia Russo obiecują złamane serca, Kevin Feige słodko-gorzki koniec. Twierdzą, że nie ważne na co się szykujemy, to i tak będziemy zaskoczeni fabułą. Nie przeszkadza to w snuciu teorii i karmieniu się spekulacjami. Większość aktorów milczy na temat swoich ról, ale na szczęście nie wszyscy. Jedną z nich jest Tessa Thompson, która zasugerowała, że Walkiria pojawi się w Endgame.

Kolejna postać mogła przeżyć Infinity War

Walkiria nie pojawiła się w zeszłorocznym filmie Avengers, jednak nie było jej na statku Asgardczyków, musiała więc wcześniej z niego uciec. Spekuluje się, że uciekając zabrała ze sobą część cywilów. Jeśli tak zrobiła, to znaczyłoby, że populacja Asgardu nie wyginęła doszczętnie podczas ataku Thanosa na statek. Teraz Tessa Thompson potwierdziła, że żyje. Pojawiły się też dowody sugerujące, że aktorka nakręciła sceny do Avengers 4.

Thompson napisała w tweecie, że pojawi się w filmach, które zadebiutują na ekranach w kwietniu i czerwcu. 14 czerwca w USA do kin wchodzi Men in Black International, a w kwietniu… no właśnie, Endgame. W filmografii aktorki nie ma o tym mowy, ale łatwo można połączyć fakty. Zwłaszcza, że to jedyny film, który miałby powody, by ukrywać jej pojawienie się w obsadzie. Dodatkowo są już figurki z Endgame i wśród nich jest właśnie postać Valkiri.

Kolejna postać mogła przeżyć Infinity War

Oczywiście, możemy się mylić, bo jest jeszcze jeden film z Thompson, który pojawi się w kinach właśnie w kwietniu. Chodzi o Little Woods, jednak ten debiutował w zeszłym roku na kilku festiwalach, a poza tym raczej nie będzie to zbyt głośna premiera.

Jeśli jednak założymy, że Walkiria przeżyła, to trzeba się zastanowić, co to dla nas oznacza. Bohaterka jest w kosmosie, razem z ocalałymi Asgardczykami. Może jest wśród nich nawet Loki, który sfingował swoją śmierć (znowu). Zmierzają być może na ziemię. A dobrze wiemy, kto jeszcze dryfuje w kosmosie, bez jedzenia, wody i z tlenem na wykończeniu.

Czytaj też: Crazy Jane i Robotman na materiałach promocyjnych z Doom Patrol

Źródło: bgr.com