Reklama

Kolejne informacje o LG V40 ThinQ

Oczekuje się, że smartfon LG V40 ThinQ zostanie oficjalnie ogłoszony i zaprezentowany na targach IFA2018, które odbędą się w dniach 31.08-05.09. Wraz ze zbliżaniem się tego terminu będziemy otrzymywać coraz to więcej przecieków na temat tego telefonu.

Podczas analizy oprogramowania pojawił się tajemniczy smartfon o nazwie kodowej „judypn”. Najprawdopodobniej jest to V40, bowiem jego poprzednik miał nazwę „judyp” a GT „judyln”. Smartfon ma posiadać potrójny aparat z tyłu i podwójny z przodu. Będzie to więc drugi po Huawei P20 Pro telefon z aż trzema obiektywami. Mają one mieć rozdzielczość kolejno 20 MP, 16 MP i 13 MP. Wyświetlacz będzie typu POLED i będzie miał rozdzielczość 1440 x 3120. Całość zasilana będzie przez baterię o pojemności 3300 mAh, a napędzana przez Snapdragona 845.

V40 może także posiadać odblokowywanie telefonu twarzą, co może być bardzo ciekawą opcją. Czy czekacie na tego smartfona, czy może po drodze są znacznie ciekawsze premiery? A może czekacie już na następny rok i nadejście całkowicie nowych konstrukcji?

Źródło: https://www.gizchina.com/