Reklama
aplikuj.pl

Producent potwierdza kolejne szczegóły specyfikacji Realme GT Neo 5 SE

Już za kilka dni Realme wprowadzi na rynek kolejny smartfon, którym będzie Realme GT Neo 5 SE. Po ogłoszeniu daty premiery przyszła kolej na ujawnienie szczegółów specyfikacji.

Realme podgrzewa atmosferę przed premierą Realme GT Neo 5 SE

Kilka dni temu producent ogłosił datę premiery Realme GT Neo 5 SE, która została zaplanowana na 3 kwietnia. Przy okazji potwierdzono, że smartfon napędzany będzie przez układ Snapdragon 7+ Gen 2, będzie miał 8,95 mm grubości i wagę 193,1 g. Dziś z kolei ujawniono, że za zasilanie tego modelu odpowie akumulator o pojemności 5000 mAh, który obsługiwać będzie szybkie ładowanie z mocą 100 W. Tak jak się spodziewaliśmy, Realme w GT Neo 5 SE zmniejszyło prędkość ładowania w porównaniu z podstawowym GT Neo 5.

Jeśli chodzi o pozostałą specyfikację, tę znamy z licznych przecieków, które trafiły do sieci w ostatnich tygodniach. Realme GT Neo 5 SE ma zaoferować 6,74-calowy ekran OLED o rozdzielczości 2772 × 1240 pikseli, częstotliwości odświeżania 144 Hz, przyciemnianiu PWM 2160 Hz i szczytowej jasności 1100 nitów. Z przodu ma znaleźć się 16-megapikselowa kamerka do selfie, natomiast z tyłu Realme umieści główny aparat 64 Mpix, 8-megapikselowy ultraszerokokątny i 2-megapikselowy czujnik dodatkowy, zapewne do makro i pomiaru głębi.