Reklama
aplikuj.pl

Pojawiają się kolejne szczegóły specyfikacji Realme GT Neo 5

Realme GT Neo 3

Realme szykuje się do wypuszczenia na rynek modelu GT Neo 5, który zaskoczy nas szybkością ładowania. Im bliżej premiery, tym pojawia coraz więcej szczegółów jego specyfikacji.

Najważniejszą cechą Realme GT Neo 5 będzie ładowanie 240 W

Pod tym względem nadchodzący smartfon pozostawi konkurencję daleko w tyle, bo obsługując ładowanie z mocą 240 W, pozwoli na naładowanie smartfona w zaledwie kilka minut. Mówi się jednak, że tak jak w przypadku GT Neo 3 i teraz pojawią się dwa warianty, a drugi obsługiwać będzie ładowanie 150 W.

Do sieci wyciekła właśnie grafika, która na pierwszy rzut oka wydaje się pochodzić od producenta, choć jest najprawdopodobniej renderem stworzonym przez fanów. Mimo wszystko potwierdza kilka szczegółów, które już wcześniej pojawiły się w sieci. Realme GT Neo 5 ma być napędzany przez ex-flagowiec firmy Qualcomm, czyli Snapdragona 8+ Gen 1. Może to oznaczać, że producent będzie chciał wprowadzić serię GT Neo ze średniej półki do tej najwyższej, właśnie przez zwiększenie wydajności.

Do tego plakat zdradza, że na pokładzie znajdzie się 50-megapikselowy aparat z czujnikiem Sony IMX890 z optyczną stabilizacją obrazu. Byłby to więc ten sam czujnik, który znalazł się na pokładzie nowych modeli od Oppo z Find N2 na czele.

Realme nadal nie zdradziło, kiedy powinniśmy spodziewać się premiery, ale patrząc na wciąż przybywające plotki, może sie to stać na początku 2023 roku.