WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

Kolejne wydarzenie Huawei IP Club w Polsce

Huawei zaplanowało na 5 grudnia kolejny w tym roku IP Club. Celem będzie zbudowanie otwartej i współdzielonej platformy dla liderów z branży IP.

W programie Huawei IP Club obecne są najzdolniejsze osoby z branży. Obejmuje to między innymi ekspertów technologii sieciowych z całego świata. Ma to pozwolić na prowokujące do myślenia rozmowy na temat trendów rozwoju sieci, dzielenie się perspektywami transformacji cyfrowej czy wytyczanie kierunków rozwoju. Leo Hu, dyrektor ds. rozwiązań i marketingu w Huawei Enterprise Polska, mówi:

IP Club to społeczność wiodących ekspertów i menedżerów IT zajmujących się wymianą opinii, poszerzaniem kręgów biznesowych i poznawaniem najnowszych trendów. Jest to także doskonała platforma do omawiania bieżących problemów i znajdowania wspólnie możliwych rozwiązań. Co roku w spotkaniu uczestniczy wąskie grono profesjonalistów, którzy w trakcie dyskusji na temat branży ICT dzielą się również swoimi najlepszymi praktyki.

Spotkanie będzie miało miejsce w hotelu Intercontinental przy ulicy Emilii Plater 49. Po więcej informacji zapraszamy na tę stronę.

Czytaj też: Nowa Zelandia nie wykorzysta sprzętu 5G od Huawei

Źródło: Materiały prasowe