Reklama
aplikuj.pl

Wojciech Chmielarz i Ziemowit Szczerek zdradzą kulisy powstawania nowych powieści

spotkania Empik, autorzy Empik, książki Empik

6. maja do księgarni trafią dwie wyczekiwane książki: Wyrwa” Wojciecha Chmielarza oraz „Cham z kulą w głowie” Ziemowita Szczerka. Obaj autorzy wcześniej podzielą się z fanami kulisami powstawania tych powieści.

Całość odbędzie się na żywo 5 i 7 maja o godzinie 18:00 na tej stronie. Całość należy do serii wydarzeń Empiku, który co jakiś czas powraca z różnymi autorami podczas spotkań na żywo.

O czym opowiadają nowe książki?

Opis „Wyrwy” jest następujący:

Książka opowiada o mężczyznach, którzy kochali tę samą kobietę i którzy będą musieli zmierzyć się z tajemnicą jej śmierci. Jak przyznaje sam pisarz, fascynuje go to, jak wiele masek zakłada człowiek – kim innym staje się wśród bliskich, a kim innym w kontakcie z obcymi. 

O „Cham z kulą w głowie” wydawnictwo pisze:

Warszawa nigdy nie została zniszczona, a dzisiaj pod łukami triumfalnymi spacerują Polacy, Żydzi i Ukraińcy. Ale teraz to miasto, które nie przegrało, spływa krwią. Ulica szepcze o Kubie Hieroglifie i spisku tajnych stowarzyszeń. Kolejne trupy bez głów walają się po ulicach, a świat pogrąża się w chaosie. Trwa wojna na wszystkich szczeblach,  w mieście rozprzestrzenia się nienawiść podsycana przez namiętność. A w tle ulubiony temat pisarza – wielka historia.

Jeśli ciekawią Was oba tytuły to warto zapamiętać daty spotkań z autorami i posłuchać o kulisach powstawania obu tych tytułów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News