WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Kolejny rendery Huawei P30 i P30 Pro zaskakują pewnymi informacjami

Pozostały tylko dwa tygodnie do oficjalnej premiery smartfonów z serii Huawei P30. Jak to zwykle bywa, w sieci pojawia się coraz więcej przecieków dotyczących nadchodzących konstrukcji. Właśnie pojawiły się nowe rendery, które ujawniają ciekawe informacje.

Rendery pasują do poprzednich doniesień czy też plotek. Zostały one ujawnione przez Rolanda Quandta z Winfuture, który także mówi o kilku zmianach. Po pierwsze pojawia się nowa wersja kolorystyczna – Sunrise Red. Może ona jednak nie trafić do sprzedaży na wszystkie rynki. Może zostać ona ograniczona do wybranych krajów albo operatorów.

Czytaj też: Pojawiły się rendery Huawei Mate 30

Na górze P30 znajdzie się port USB-C otoczony złączem 3,5 mm oraz głośnikiem. Na górze modelu P30 Pro znajdzie się mała antena, mikrofon oraz dodatkowy blaster IR. Wersja Pro posiada na dole gniazdo słuchawkowe 3,5 mm oraz port USB-C.

Oba modele będą dostępne w różnych wersjach. Na pewno zostaną one wyposażone w Kirina 980. Wersja podstawowa będzie posiadała 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej a wersja Pro 8 GB pamięci RAM i do 512 GB pamięci wewnętrznej.

Model P30 będzie posiadał trzy tylne aparaty a model P30 Pro cztery tylne aparaty. Nie zabraknie też czujnika ToF. Oba modele mogą otrzymać specjalny tryb nocny, który zapewni wysoką jakość zdjęć. Więcej informacji pojawi się zapewne już niedługo.

Czytaj też: Huawei P30 Pro przetestowany w Geekbench

Źródło: Gizchina