WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Według raportu Galaxy S10 Lite będzie kolorowy

Nadchodzący Samsung Galaxy S10 Lite ma być bezpośrednim konkurentem najtańszego modelu pośród tegorocznych iPhone-ów. Według najnowszego raportu, w odpowiedzi na wiele wersji kolorystycznych XR, Samsung nie pozostanie w tyle.iPhone XR jest kolejnym po modelu 5C telefonem Apple oferowanym w wielu kolorach. Samsung podjął wyzwanie i według raportu S10 Lite będzie również dostępny w większej palecie barw. Prawdopodobnie do wyboru będą — klasycznie biały i czarny, a także żółty, zielony i niebieski.

raportu S10

Niewiele mniej wariantów oferować mają modele S10 i S10 +. Tutaj opcji kolorystycznych będzie pięć — biel, czerń, niebieski oraz zielony. Ze schematu wyłamuje się natomiast specjalna edycja S10 Ceramic dostępna wyłącznie w kolorze białym i czarnym. Patrząc jednak przez pryzmat wcześniejszych urządzeń koreańskiego giganta, w ciągu kilku miesięcy od premiery spodziewać możemy się kolejnych opcji wykończenia do wyboru. Warto wspomnieć, iż nadchodzące premiery samsungowe premiery mają być malowane techniką gradientową.

Podobnie jak plotki o edycji Ceramic obsługującą łączność 5G i posiadającą łącznię sześć kamer zamontowanych w jednym urządzeniu, treść raportu S10 Lite może być nieprawdziwa

Samsung OneUI – pierwsze wrażenia