Reklama
aplikuj.pl

Komiks Horizon Zero Dawn z lekkim opóźnieniem i przepięknymi okładkami

horizon zero dawn komiks, komiks horizon

Łącznik fabularny pomiędzy Horizon Zero Dawn a kontynuacją zalicza drobne opóźnienie. Ale za to dostaniemy prześliczne okładki.

Powstaje komiks Horizon Zero Dawn. Odpowiada za niego między innymi pisarka Anne Toole, która prawowała przy grze Sony. Za rysunkami stoi Ann Maulina. Historia przedstawiona w zeszycie ma opowiadać historię Talanah – silnej i zdeterminowanej łowczyni, która szuka celu w życiu po tym gdy Aloy nagle zniknęła.

Komiks ma być łącznikiem fabularnym pomiędzy Horizon Zero Dawn a powstającą kontynuacją gry. Oryginalnie całość miała być gotowa w lipcu, ale premiera została jednak przesunięta na sierpień.

Czytaj też: Cena Xbox Lockhart sprawia, że nie ma sensu pokazywać konsoli

Wydawca przyniósł jednak nie tylko złą wiadomość o opóźnieniu. Dowiedzieliśmy się bowiem, że komiks będzie dostępny w sześciu kolekcjonerskich okładkach. Przyznaje, że nie mam bladego pojęcia, którą wybrać, bo wszystkie są świetne…

Co wiadomo o Horizon Zero Dawn 2? Produkcja dostępna będzie już na PlayStation 5, a twórcy rozważają wprowadzenie do gry kooperacji. Niektóre przecieki wskazują jednak na to, że ponownie zrezygnowano z trybu coop.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News