OnePlus 7 został już wcześniej zauważony na różnych zdjęciach czy renderach. Pokazywały one kluczowe aspekty, które mogą pojawić się w końcowej wersji smartfona. Najnowszy film również przedstawia nam, jak może wyglądać OnePlus 7.

Film został stworzony przez YouTubera Waqara Khana. Pokazuje on cztery nadchodzące kolory OnePlusa 7 – dwa z nich są gradientowe. Rendery pokazane w filmie są w pełni zgodne z poprzednimi przeciekami i najpewniej zostały wykonane na podstawie renderów opublikowanych przez OnLeaks.

OnePlus 7 dwa tygodnie temu pojawił się na stronie jednego ze sprzedawców. Zdradzona została też wtedy jego specyfikacja. Smartfon ma posiadać procesor Snapdragon 855, do 12 GB pamięci RAM, do 256 GB pamięci wewnętrznej oraz 6,5 calowy wyświetlacz AMOLED bez żadnego notcha.

Czytaj też: Realne zdjęcia Huawei P30 i P30 Pro

Z tyłu znajdzie się potrójny aparata 48 MP + 20 MP + 16 MP. Z przodu znajdzie się wysuwany mechanizm znany z produktów Oppo. Będzie on skrywał 16 MP aparat. Bateria ma mieć pojemność 4000 mAh i obsługiwać szybkie ładowanie 44 W.

Całość będzie działała pod kontrolą Androida 9 Pie i nakładki OxygenOS. Wcześniej CEO firmy potwierdził, że smartfon nie będzie obsługiwał sieci 5G. Jego premiera może mieć miejsce w maju – szykujcie się na jeszcze więcej przecieków w najbliższym czasie.

Czytaj też: Nokia X71 z 48MP aparatem

Źródło: Gizchina

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej