Koncept hybrydowego SUVa Mitsubishi na skromnych materiałach

Koncept hybrydowego SUVa Mitsubishi na skromnych materiałach
Koncept hybrydowego SUVa Mitsubishi na skromnych materiałach

Mitsubishi bawi się teraz z nami, jak z dziećmi, rzucając małe teasery swojego hybrydowego SUVa. Koncept ten pojawi się w pełnej krasie publicznie dopiero na targach motoryzacyjnych w Tokio w październiku 2019 roku. 

Czytaj też: Policyjny Dodge Charger przetestowany w rajdzie

Jednak o hybrydowym SUVie Mitsubishi nie wiemy tak naprawdę wiele. Japońska marka nie opublikowała jeszcze żadnych informacji na temat stylu i układu napędowego tego konceptu. Szkoda, bo wiele wskazuje na to, że nie będzie to wyłącznie jakieś tam szaleństwo od projektantów, a coś, co finalnie może trafić do masowej produkcji.

Z powyższego ujawnionego zdjęcia albo po prostu grafiki Mitsubishi może szykować na rynek kompaktowego SUVa z oddzieloną kabiną. Niecodzienność i nowoczesność bije więc z tej części konceptu z każdej strony, dlatego też spodziewamy się nowatorskiego oświetlenia oraz futurystycznego nadwozia. Mitsubishi twierdzi z kolei, że koncepcja będzie napędzana dodatkowo silnikami elektrycznymi z napędem na cztery koła, a obecne akumulatory umożliwią ładowanie z gniazdka. Będzie to więc koncept hybrydy typu Plug-In.

Czytaj też: Poznaliśmy ceny nowego Renault Koleos po facelifcie

Źródło: Autoexpress