Reklama

Konferencja Człowiek 4.0 – cyfrowa transformacja jest dla nas

Już 15 czerwca odbędzie się konferencja Człowiek 4.0 poświęcona trwającej rewolucji technologicznej. WhatsNext.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Konferencja Człowiek 4.0 – jak wykorzystać nowe technologie

Dużo mówi się w ostatnim czasie o nadchodzącej rewolucji technologicznej. Jej głównym motorem napędowym są sieć 5G oraz sztuczna inteligencja. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że rewolucja nie tyle nadchodzi, co już się rozpoczęła. Firmy muszą sobie z tego zdawać sprawę i jeśli chcą się rozwinąć i mówiąc wprost – nie zostać w tyle. Muszą wiedzieć jak korzystać z nowych technologii oraz jakie korzyści mogą im przynieść. To właśnie będzie jednym z głównych tematów nadchodzącej konferencji Człowiek 4.0. Wydarzenie odbędzie się w ramach 11. edycji SI-Consumer Day organizowanej co roku przez firmę SI-Consulting. Dodatkowo zbiega się z uchwalonym przez Sejm rokiem Stanisława Lema.

Przyjrzymy się temu, jak firmy mogą wykorzystać technologię, by zrozumieć klienta i odpowiedzieć na jego potrzeby i oczekiwania. Nawiązanie porozumienia między przedsiębiorcą a klientem jest niezbędne, by jak najszybciej spełnić jego wymagania i żeby odbyło się to możliwe jak najmniejszym kosztem

– mówi Piotr Wala, wiceprezes zarządu SI-Consulting.

Czytaj też: Telewizory Xiaomi Mi TV P1 w atrakcyjnej promocji

Będzie o robotach, będą ciekawi goście

Wśród rozwiązań dla firm nie może zabraknąć wykorzystania robotów i to one również będą jednym z tematów wydarzenia.

Pod koniec merytorycznej części konferencji pochylimy się nad myślą patrona konferencji i zastanowimy czym właściwie jest dla nas robot? Co ma to słowo wspólnego z człowiekiem? Jak powstało? To Stanisław Lem wpłynął na rozumienie tego terminu, z drugiej jednak strony w centrum wszystkiego stawiał zawsze człowieka

– podkreśla Piotr Wala.

Podczas konferencji wystąpią uznani eksperci. Wśród nich m.in. Thomas Duschek, prezes zarządu SAP Polska, Anna Streżyńska, prezes Zarządu MC2 Innovations, była Minister ds. Cyfryzacji czy Grzegorz Dzik, prezes zarządu Grupy Impel, czy mistrz olimpijski Mateusz Kusznierewicz.

Całe wydarzenie zostanie zorganizowane online, więc każdy może wziąć udział w konferencji. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej. Skrót wydarzeń z konferencji Człowiek 4.0 znajdziecie na naszych portalach – WhatsNext.pl oraz Chip.pl.