Reklama
aplikuj.pl

[Aktualizacja III] [Konkurs] Rzuć nam wyzwanie i wygraj OPPO Reno4 Pro 5G

Akcja partnerska

Wspólnie z OPPO przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs, w którym do wygrania jest OPPO Reno4 Pro 5G. Wszystko co musisz zrobić to… kreatywnie rzucić nam wyzwanie.

Aktualizacja III

Szalony rok 2020 i cała otoczka związana z pandemią niestety bardzo negatywnie wpływa na tempo prac i komunikację. Z tego powodu ogłoszenie wyników konkursu strasznie się przeciągnęło, za co najmocniej przepraszamy.

Z radością możemy za to ogłosić, że zwycięzcą naszego konkursu został Paweł Giza. Wybór nie był prosty, bo dostaliśmy sporo naprawdę bardzo ciekawych zgłoszeń, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Z Pawłem już się kontaktujemy, a efekty jego pracy mamy nadzieję zaprezentować już niedługo.

Aktualizacja II

Musimy Wam się do czegoś przyznać. Planując zakończenie konkursu nie wzięliśmy kompletnie pod uwagę tego, że ogłoszenie wyników wypadnie w weekend. Za co przepraszamy. Z tego powodu musimy Was niestety potrzymać jeszcze chwilę w niepewności, bo do wyłonienia zwycięzcy potrzebujemy uzyskać opinie Oppo na temat zgłoszonych pomysłów.

Wyniki konkursu ogłosimy w poniedziałek, 9 listopada.

Aktualizacja

Na prośbę Czytelników wydłużamy czas przyjmowania zgłoszeń do godziny 23:59 dnia 5 listopada. Powodzenia!

Wygląd to ważna cecha OPPO Reno4 Pro 5G

OPPO Reno4 Pro 5G został zaprojektowany tak, aby nie tylko cieszył użytkowników swoimi możliwościami, ale również był sprzętem, którego wyglądem będziemy chcieli chwalić się przed innymi. Szczególnie w wariancie niebieskim.

Obudowa niebieskiego Reno4 Pro 5G sprawia wrażenie pokrytej świecącymi kryształkami. Ale spokojnie, to nie Svarowski święcący jak miliony monet. Tylny panel jest matowy, co samo w sobie jest jego ogromną zaletą i delikatnie połyskuje w zależności od padania promieni światła. Jest też zwyczajnie bardzo ładny i piszę to jako osoba, która zdecydowanie nie przepada za niebieskimi obudowami. Więcej na temat OPPO Reno4 Pro dowiecie się z naszego testu.

Czytaj też: Test Oppo Reno4 Pro 5G. Wygląd to nie wszystko

Konkurs – wygraj OPPO Reno4 Pro 5G

Aby wygrać widocznego na zdjęciach OPPO Reno4 Pro 5G o wartości 3 299 zł musicie wykazać się kreatywnością i rzucić wyzwanie nam lub… sobie.

Zadanie jest proste – należy pokazać wygląd OPPO Reno4 Pro 5G w jak najbardziej efektowny i kreatywny sposób, który jednocześnie będzie nawiązywał do Waszej pasji. Metody są dwie. Albo to Wy rzucacie nam wyzwanie i opisujecie sposób prezentacji, a następnie my ją wykonujemy, albo to Wy dodatkowo zajmujecie się realizacją jeśli czujecie się na siłach i chcecie zaprezentować swoje umiejętności. W tym przypadku oprócz opisu, w zgłoszeniu chcemy zobaczyć próbkę Waszych możliwości. W postaci zdjęć, filmów, rysunków, czy też dowolnej innej formie.

Czy pomysłem w konkursie będzie sesja zdjęciowa, czy dowolna inna forma prezentacji – inwencja leży po Waszej stronie. Autorka bądź autor najlepszego pomysłu stanie się nowym właścicielem niebieskiego Oppo Reno4 Pro 5G.

Na zgłoszenia czekamy do 5 listopada pod adresem konkurs[at]whatnext.pl.