Reklama
aplikuj.pl

[Aktualizacja III] Konkurs – przetestuj OPPO Reno3 i ciesz się nowym smartfonem

Oppo Reno 3, test Oppo Reno 3, recenzja Oppo Reno 3, review Oppo Reno 3, opinia Oppo Reno 3
Akcja partnerska

Potrzebujesz nowego smartfonu? Albo zwyczajnie masz głowę pełną pomysłów i chcesz je odpowiednio wykorzystać? Wspólnie z firmą OPPO organizujemy konkurs, w którym do wygrania jest smartfon OPPO Reno3.

Aktualizacja III

Niestety z przyczyn niezależnych od nas, dostarczenie nagrody do zwycięzcy konkursu nie było możliwe. W obecnej sytuacji Oppo Reno3 przetestuje i otrzyma na własność Mateusz Rak.

Nowemu zwycięzcy gratulujemy i będziemy z niecierpliwością czekać na test smartfony.

Aktualizacja II

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Zdecydowanie mieliśmy w czym wybierać, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Został nim Pan Mariusz Liszka z Mysłowic.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a wszystkich już teraz zapraszamy na test Oppo Reno3 w jego wykonaniu, który niedługo pojawi się w naszym portalu. Z opisu planu wynika, że będzie bardzo ciekawy!

Aktualizacja

Wybiła godzina 16 w dniu 25 maja, więc kończymy pierwszy etap konkursu. Prosimy teraz o odrobinę cierpliwości. Sprawdzimy nadesłane zgłoszenia, a po wybraniu zwycięzcy pierwszego etapu skontaktujemy się z nim mailowo. Mamy nadzieję, że nastąpi to maksymalnie jutro.

O co walczymy w konkursie?

Do wygrania w konkursie jest smartfon OPPO Reno3. Model, który od niedawno jest dostępny na polskim rynku. Nasze wrażenia pokrywają się z pierwszymi opiniami na jego temat jakie można znaleźć w sieci. Smartfon wyróżnia się tradycyjnie nietypowym wzornictwem obudowy oraz w swojej cenie pozytywnie wyróżnia się jakością wykonywanych zdjęć. Więcej na temat Reno3 znajdziesz w naszej recenzji.

Czytaj też: Test Oppo Reno3 – dobre zdjęcia i piękna obudowa w niższej cenie

Przetestuj OPPO Reno3 i zostaw go na własność

Każdy z Was ma szansę na sprawdzenie możliwości nowego OPPO Reno3. Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie. Jego zasady są bardzo proste.

W pierwszym etapie musicie napisać w jaki sposób przetestujecie OPPO Reno3. Interesuje nas ogólny plan recenzji. To w jaki sposób chcecie sprawdzić możliwości smartfonu, zależy wyłącznie od Was, ale duże pokłady kreatywności są mile widziane. W zgłoszeniu musi się też pojawić zdanie – Zapoznałem/łam się i akceptuję warunki zawarte w regulaminie konkursu. Tylko takie zgłoszenia będą rozpatrywane.

Zwycięski pomysł zostanie nagrodzony egzemplarzem OPPO Reno3, a jego autor będzie musiał zrealizować swoją wizję recenzji.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy od dzisiaj, 11 maja, do dnia 25 maja (do godziny 16).

Pełny regulamin konkursu możecie pobrać poniżej. Powodzenia!